Tvorba prezentací

4PR > Tvorba prezentací

Připadají vám všechny powerpointové prezentace stejné a obyčejné? Nevíte, jak udělat prezentaci zajímavou a chcete vyniknout? Nechte to na nás!

Netrapte se s obrázky, nesrozumitelnými slidy či grafy. Vizualizovanou prezentaci vytvoříme přesně pro Vás a Vaše publikum na míru. Navrhneme pro Vás přehlednou, strukturovanou a designově zajímavou prezentaci, na kterou posluchači nezapomenou.


Nabízíme:


  • Upravíme Vámi vytvořenou prezentaci tak, aby splňovala kritéria pro zábavnou, originální a pozornost poutající prezentaci. Zašlete nám svůj návrh a my mu vdechneme všechny tyto aspekty pomocí grafických a formálních úprav.
  • Připravíme kompletní prezentaci pouze z textu, který nám zašlete. Vytvoříme vše od úvodního po závěrečný slide. Dodáme grafiku, styl a nápaditost.

Tvoříme prezentace pro výběrová řízení i přednášky na konferencích. Jsme připraveni na osobní konzultace, při kterých si společně určíme cíl, který by Vaše prezentace měla splnit.

Pomocí moderních prvků odlišíme Vaši prezentaci od ostatních řečníků na konferenci, nebo od konkurentů při výběrovém řízení.

Řídíme se pravidlem, že originální grafika a moderní zpracování pomáhá prodávat myšlenky a informace, které je třeba posluchačům předat.

Prezentace Prezentace Prezentace Prezentace Prezentace Prezentace

V případě zájmu o tyto služby nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Máte-li jakoukoliv otázku, neváhejte se nás zeptatNaše reference


Svaz zápasníků České republiky zinfo EEIP
Skins Marketing festival Segway Point Genny Mobility Výhledy Jílové