O nás

4PR > O nás

Jsme mladá agentura poskytující klasické public relations a spolupracující zároveň s odborníky v relevantních oborech, jako jsou například online marketing, tvorba webových stránek a aplikací, grafika, tvorba videí nebo profesionální fotografie. Samozřejmostí je pořádání tiskových konferencí a dalších akcí, kdy se staráme o vše od zajištění prostor, cateringu či moderátora po tvorbu prezentací a scénáře celé akce.

Zaměřujeme se ale především na klasické full servisové PR pro firmy, produkty, projekty a všechny, kteří chtějí být vidět a komunikovat s veřejností. Náš tým má zkušenosti z velkých i malých PR agentur, pracovali jsme pro klienty na denní bázi i na specifických kampaních. Disponujeme rozsáhlým a pravidelně aktualizovaným medialistem, ale také jsme v dlouhodobém kontaktu s řadou novinářů z předních českých médií.

Jako agentuře nám vždy záleží na tom, aby v nás klient cítil oporu a jistotu, na kterou se ve vztahu k médiím a veřejnosti může spolehnout.

Nejsme zároveň příznivci vysoce odborných prezentací pro klienty, které jsou proloženy desítkami odborných termínů a v praxi nedosažitelných efektů. Public relations cílíme na veřejnost, nikoliv na klienta. Proto chceme, aby za nás hovořila naše skutečná a viditelná práce, nikoliv neověřitelná čísla.

Naše reference


Svaz zápasníků České republiky zinfo EEIP
Skins Marketing festival Segway Point Genny Mobility Výhledy Jílové